W ramach akcji Lato w Mieście odbyły się zajęcia pełne smaku i dobrej zabawy.
W tym dniu dzieciaki zmieniły się w prawdziwych szefów kuchni!
Podczas warsztatów kulinarnych przygotowywaliśmy kolorowe i pyszne sałatki owocowe - było zdrowo, smacznie i bardzo kreatywnie.



